Avengers

Dokonaly domov.cz»Značka Avengers

Avengers je fiktivní tým superhrdinů z komiksových příběhů publikovaných vydavatelstvím Marvel Comics.
Nyní jsou Avengers především známí z filmových pláten.
Ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow zachraňují svět před útoky.
Jak příběh roste, tak se do světa Avengers přidávají i další superhrdinové jako Spider-Man, Ant-Man, Vision, Scarlet Witch, Black Panter, Captain Marvel a další.
Samozřejmě pro všechny Marveláky, kterým nestačí jen základní příběhy celé této skupiny, se každý z těchto superhrdinů dočkal filmového, nebo seriálového zpracování.

Zkusíme si říct pár základních věcí o našich nejznámějších hrdinech

1, Capitain America (Chris Evans)
Jako mladý byl průměrný, ničím nevýrazný člověk, ale díky testování séra "znovuzrození" se z něj stal supervoják a nadčlověk. 

 

2, Thor (Chris Hemsworth)
Je to syn Odina, tudíž má božskou moc a je téměř nesmrtelný. Dokáže přivolávat blesky a má své ikonické kladivo Mjölnir.

 

3, Iron- Man (Robert Downey jr.)
Muž, který je obyčejný člověk, jeho super schopností je to, že je velmi bohatý a díky své vysoké inteligence a geniálním vynálezům se stal jedním z nejsilnějších a nejschopnějších Avengerů. 

 

4, Hulk (Mark Alan Ruffalo)
Obyčejný a klidný doktor Bruce Banner byl vystaven nebezpečnému záření gama, po němž se při jakémkoliv rozčilení promění v neovladatelné zelené monstrum.

 

5, Black Widow (Scarlett Johansson)
Jako sirotek byla odebrána a vychována Sovětským Svazem v akademii Red Room jako prvotřídní zabiják a špionka. Aby dívky byly kompletně připraveny, byly jim odstraněny dělohy a implantovány falešné vzpomínky.