Nové bavlněné povlečení

Máme v nabídce nové bavlněné povlečení. Děti potěšíme povlečením ze známých seiálových pohádek Prasátko Pepina, Chuggington Veselé vláčky nebo Mia and Me. Nový velký výběr z kolekce Animal Planet Vás přenese do éry dinosaurů. Ani na fotbalové nadšence jsme nezapomněli, pro ty je určeno klubové povlečení FC Barcelona, Real Madrid nebo Manchester United.

 

Pohádkové povlečení pro děti. Usínat spolu s Vašimi dětmi bude i Pepina s povlečením Pepina a George. Pro malé parádnice je tu růžové povlečení Pepina v zrcadlech, kde se Pepina prohlíží ve zdobených zrcadlech v různých šatech. Nové povlečení růžové Mia and Me a barevné Mia and Me Přátelé. Nově červené povlečení Chuggington Veselé vláčky.

 

S novým povlečenín Animal Planet Brachiosaurus, Pterodaktyl, T-Rex na poušti budete přímo vtaženi mezi tyto dinosaury. Pro milovníky koní máme nové povlečení Koně II a mezi zvířata Afriky Vás zavede povlečení Afrika.

 

Pro fanoušky fotbalu jsme také rozšířili nabídku povlečení. FC Barcelona nabízí povlečení Més que un club, Erby, tmavé povlečení rozzáří Stadion Nou Camp. Manchester United má nové červeno-černé povlečení s erbem. Real Madrid rošířil výběr povlečení o bílo-modré povlečení Real Madrid, modré s nápisem !HALA MADRID a fanoušky hlavně potěšíme povlečením Team se známým fotbalistou Cristianem Ronaldem a jeho spoluhráči.