Přírodní matrace ručně vyráběné v Čechách

Lidské tělo zná přírodní materiály již tisíce let. Pokud nás zajímá zdravý styl života, tak nesmíme opomenout, jak spíme. Naše tělo skrze výrobky z přírodních materiálů komunikuje s přírodou. Uchovejte si zdraví a vitalitu. Buďte v harmonii se svým prostředím.

Existuje velký výběr matrací různých druhů a nezkušený zákazník často tápe a neví, která matrace je právě pro něj ta nejvhodnější. Člověk se musí řídit srdcem i rozumem a zamyslet se, jestli spaní na prefabrikátech recyklovaných z plastů je právě to nejlepší. Lidé se vždy vyvíjeli společně s přírodou, a tedy i s přírodními materiály. Matrace z přírodních materiálů nekladou tělu odpor, mají vysokou kvalitu, stabilitu, vzdušnost, trvanlivost, ekologickou nezávadnost, přímé pozitivní účinky na lidské zdraví a jsou vhodné pro alergiky.


Kvalitní matrace musí správně rozložit váhu těla a uvolnit páteř v přirozeném tvaru. Důležité je, aby matrace byla dostatečně kompaktní a pevná. Prodyšnost přírodní matrace je důležitá a téměř povinná pro dobré odvětrání, které zabrání tvorbě plísní a udržuje tělo v suchém prostředí. Materiál matrace je důležité stejně jako kvalitní bavlněné, flanelové, krepové nebo saténové povlečení. Přírodní matrace pro svou strukturu z přírodních materiálů jsou plně prodyšné a neblokují kožní dýchání, které je zásadní pro látkovou výměnu a správnou funkci lidského organismu. Kvalitní zdravotní matrace je investicí, která se Vám několikanásobně vrátí. Matrace musí podpořit Vaše tělo a udržet ho ve fyziologické přirozené poloze celou noc. Přírodní matrace neodporují tělu a plně s ním souzní, nevytváří umělé pružení a tlak na kostru a klouby.


Kvalita spánku má zásadní význam pro všechny věkové kategorie. Děti potřebují pro zdravý růst a vývoj kvalitní matrace, většinou z přírodních materiálů. Obecně se doporučuje matrace středně tvrdá, ortopedická, matrace se přizpůsobí křivkám Vašeho těla, ale nedovolí ochabnutí, zborcení a deformaci páteře. Máte atypické rozměry matrace v posteli, tak nevěšte hlavu, jsme česká ruční výroba a jsme schopni vyrobit jakýkoliv rozměr matrace a nejenom matrace také rošty do postele, chrániče na matrace a dokonce i postele z masivu na zakázku a míru.

 

Nezapomínejte ani na chrániče matrace, které patří mezi důležité doplňky každé matrace.


Zdroj: novinky.cz