Sedací polštář Amaki

AMAKI polštář má výdrž.
KDO PADNE DŘÍVE, TY NEBO JÁ?
Lidé v AMAKI používají pouze ty nejlepší matriály dostupné na trhu. Nejenom zipový uzávěr. ale i nitě kterými se přišívají, jsou jedny z nejlepších. Samozřejmostí je dokonalé dvojité obšití, tak aby Tvůj AMAKI vydržel co nejdéle.
VYDRŽÍM

AMAKI polštář je všestranný.
VYMYSLI SI SVOU POZICI!
Způsobů jak používat polštář AMAKI je spousta, a to díky způsobu ušití a množství výplně. Můžeš na něm sedět, nebo ležet na plocho, nebo jej můžeš vytvarovat do nestandardního tvaru a užít si tak spoustu legrace.ní polštářek.

VYMYSLI SI SVOU POZICI

AMAKI polštář je praktický.
MÁM UVNITŘ SPECIÁLNÍ KOMORU!
Sedací polštář AMAKI má uvnitř všitou speciální komoru, která umožňuje bez jakýchkoli stresů odsypat, nebo dosypat granulát. Věřte nám, tradiční, bezkomorové plnění pytle většinou končí uklízením celého bytu :-).

MÁM UVNITŘ SPECIÁLNÍ KOMORU
AMAKI polštář je univerzální.
JEDEN PRO VŠECHNY!
AMAKI polštář přijde k chuti každému, ať jsi mladý, nebo starý, velký, nebo malý, můžeš na něm ležet, sedět, blbnout, a dělat spoustu dalších věcí.
JSEM UNIVARZÁLNÍ
AMAKI polštář je kvalitní
POUZE MATERIÁLY NEJVYŠŠÍ JAKOSTI!
AMAKI používají materiály a komponenty pouze vysoké kvality. Například zipový uzávěr, opatřený páskou AMAKI, za kterým se nachází přístup ke komoře ve které je granulát, je vodě nepropustný a trvanlivý.
JSEM VYROBEN Z KVALITNÍCH MATERIÁLŮ
KID je krásný i uvnitř.
Všechny vaky AMAKI jsou vyplněny speciálně připraveným polystyrenovým granulátem, vysoké jakosti a pružnosti. Sedaci vaky jsou tak ještě pohodlnější.
BIGone JE TOHO PLNÝ