Sedací vak BigOne

BIGone má taburet v sadě GRATIS.
POD NOHY, NA LAPTOP, NEBO JEN TAK POSEĎ!
Spolu se sedacím pytlem BIGone dostaneš podnožník o průměru 50cm a výšce 25cm, zcela zdarma.
Můžeš jej využít pod nohy, na notebook, nebo k sezení. Díky unikátnímu tvaru, taburet perfektně přiléhá k vaku a tvoří tak ideální komplet.
POD NOHY, NA NOTEBOOK, NEBO K SEZENÍ - GRATIS

BIGone je všestranný.
VYMYSLI SI SVOU POZICI!
Sedací vak BIGone je 90cm široký a 137 cm vysoký. Díky tomu umožňuje relaxovat v mnoha velmi pohodlných polohách. A co víc, v AMAKI vytvořili speciální růžek, který se přehnutím změní v unikátní polštářek.

VYMYSLI SI SVOU POZICI

BIGone je praktický.
MÁM UVNITŘ SPECIÁLNÍ KOMORU!
Sedací vak BIGone, stejně jako podnožník, má uvnitř všitou speciální komoru, která umožňuje bez jakýchkoli stresů odsypat, nebo dosypat granulát. Věřte nám, tradiční, bezkomorové plnění pytle většinou končí uklízením celého bytu :-).

MÁM UVNITŘ SPECIÁLNÍ KOMORU
BIGone je univerzální.
JEDEN PRO VŠECHNY!
Sedací vak BIGone je mistr přizpůsobení. Jeden rozměr, díky pružné výplni, může používat každý! Bez ohledu na to, měří-li 145 cm, nebo 2 metry.
V sedacím pytli BIGelegant najdeš odpočinek a útěchu.
JSEM UNIVERZÁLNÍ - JEDEN PRO VŠECHNY
BIGone je z šikulka
V ÚDRŽBĚ I SKLADOVÁNÍ
Sedací pytel BIGone je vyroben z voděodolného polyesteru vysoké kvality, na dotek příjemného a zárovň velmi trvanlivého materiálu. nyní svůj oblíbený vak můžeš využívat v pokoji i na zahradě. Je tyké super lehký, snadno jej tak přeneseš, tak kam zrovna potřebuješ.
JSEM ŠIKULKA
BIGONE je krásný i uvnitř.
Všechny vaky AMAKI jsou vyplněny speciálně připraveným polystyrenovým granulátem, vysoké jakosti a pružnosti. Sedaci vaky jsou tak ještě pohodlnější.
BIGone JE TOHO PLNÝ