Sedací vak Funky

FUNky má taburet v sadě GRATIS
Sedací vak FUNky dodáváme včetně magického taburetu pod nohy GRATIS.
Magického proto, že jej jedním pohybem můžeš změnit na prakický stoleček na notebook, nebo knížku a když se v pokoji udělá těsno, hodí se jako další místo k sezení.
FUNky má taburet v sadě GRATIS

Volnost a pohodlí.
Od teď se křeslo přizpůsobuje Tobě, a ne Ty jemu. Budete překvapeni jak pohodlný může vak FUNky být. FUNky je ideální k relaxaci, práci, poslouchání muziky, učení se, a mnoha a mnoha dalším činnostem :-)

Přizpůsob si svůj FUNky vak
FUNky je praktický.
Sedací vak FUNky je lehce přenosný, nemusí mít tedy stálé místo. Lehce jej s sebou můžeš vzít na terasu, a když vypukne večírek rychle ho přenést do obýváku. Granulát můžeš snadno dosypat pomocí speciální komory, díky které se měkké a pružné kuličky nerozsypou po celé podlaze.
FUNky je praktický
FUNky je odolný.
Sedací vak FUNky je vyroben z voděodoopudivého materiálu odolného na ušpinění. Dokonale se tak hodí na použití uvnitř i venku. Nevadí mu déšť, ani rozlité nápoje.
FUNky je odolný
FUNky je barevný.
Sedm barev, sedm nálad. Vyber si tu, která Ti nejvíce vyhovuje.
FUNky je barevný
FUNky to je design.
Pusť 70" léta k sobě domů. Sedací vaky FUNky to je muzika a radost, která se snoubí v americkém designu sedmdesátýl let. FUNky Ti dovolí posluchat staré pecky, stejně dobře jako nové hity z MTV.
FUNky má koule