Sedací vak Kid

KID má výdrž.
KDO PADNE DŘÍVE, TY NEBO JÁ?
Lidé v AMAKI používají pouze ty nejlepší matriály dostupné na trhu. Nejenom zipový uzávěr. ale i nitě kterými se přišívají, jsou jedny z nejlepších. Samozřejmostí je dokonalé dvojité obšití, tak aby Tvůj AMAKI vydržel co nejdéle.
VYDRŽÍM

KID je všestranný.
VYMYSLI SI SVOU POZICI!
Sedací pytel KID je 75cm široký a 107 cm vysoký. Díky tomu umožňuje relaxovat v mnoha velmi pohodlných polohách. A co víc, v AMAKI vytvořili speciální růžek, který se přehnutím změní v unikátní polštářek.

VYMYSLI SI SVOU POZICI

KID je praktický.
MÁM UVNITŘ SPECIÁLNÍ KOMORU!
Sedací vak KID, má uvnitř všitou speciální komoru, která umožňuje bez jakýchkoli stresů odsypat, nebo dosypat granulát. Věřte nám, tradiční, bezkomorové plnění pytle většinou končí uklízením celého bytu :-).

MÁM UVNITŘ SPECIÁLNÍ KOMORU
KID je univerzální.
PRO MALÉ I VELKÉ!
Sedací vak KID je mladší bratr populárního BIGone. Zachovává všechny výhody velkého pytle, v o něco menším balení. Lidé v AMAKI je chystali pro děti, ale komfort a pohodlí v něm naleznou i dospělí.
PRO MALÉ I VELKÉ
KID je kvalitní
POUZE MATERIÁLY NEJVYŠŠÍ JAKOSTI!
AMAKI používají materiály a komponenty pouze vysoké kvality. Například zipový uzávěr, opatřený páskou AMAKI, za kterým se nachází přístup ke komoře ve které je granulát, je vodě nepropustný a trvanlivý.
JSEM VYROBEN Z KVALITNÍCH MATERIÁLŮ
KID je krásný i uvnitř.
Všechny vaky AMAKI jsou vyplněny speciálně připraveným polystyrenovým granulátem, vysoké jakosti a pružnosti. Sedaci vaky jsou tak ještě pohodlnější.
BIGone JE TOHO PLNÝ