Sedací vak Relax

Relax má taburet v sadě GRATIS.
POD NOHY, NA LAPTOP, NEBO JEN TAK K SEZENÍ!
Spolu se sedacím křeslem Amaki Relax dostaneš podnožník zcela zdarma.
Můžeš jej využít pod nohy, na notebook, nebo k sezení. Díky unikátnímu tvaru, taburet perfektně přiléhá k vaku a tvoří tak ideální komplet.
POD NOHY, NA NOTEBOOK, NEBO K SEZENÍ - GRATIS

Relax je pohodlný.
VYMYSLI SI SVOU POZICI!
Způsob provedení, spolu s kvalitní výplní, dovolují užívat křeslo Relax k všestrannému použití. Je dokonalý k ranní kávě, polední svačince, můžeš "vypnout" a RELAXovat. Nebo. Využij podnožník a schrupni si!

VYMYSLI SI SVOU POZICI

BIGelegant je praktický.
MÁM UVNITŘ SPECIÁLNÍ KOMORU!
Sedací vak BIGelegant, stejně jako podnožník, má uvnitř všitou speciální komoru, která umožňuje bez jakýchkoli stresů odsypat, nebo dosypat granulát. Věřte nám, tradiční, bezkomorové plnění pytle většinou končí uklízením celého bytu :-).

MÁM UVNITŘ SPECIÁLNÍ KOMORU
Relax dělá dojem.
HOSTÉ BUDOU NADŠENI!
Sedací vaky Relax to není pouze pohodlí, ale také vhled. Designéři AMAKI dlouho pracovlai, aby se křeslo hodilo do elegantně zařízených interiérů, ať klasických, nebo moderné zařízených.
JSEM KRÁSNÝ. TVŮJ AMAKI RELAX
Relax je kvalitní.
POUZE MATERIÁLY NEJVYŠŠÍ JAKOSTI!
AMAKI používají materiály a komponenty pouze vysoké kvality. Například zipový uzávěr, opatřený páskou AMAKI, za kterým se nachází přístup ke komoře ve které je granulát, je vodě nepropustný a trvanlivý. Samozřejmostí je EKOKŮŽE vysoké kvality.
AMAKI POUŽÍVAJÍ JEN KVALITNÍ MATERIÁLY
Relax je krásný i uvnitř.
Všechny vaky AMAKI Relax jsou vyplněny speciálně připraveným polystyrenovým granulátem, vysoké jakosti a pružnosti. Sedaci vaky jsou tak ještě pohodlnější.
Relax JE TOHO PLNÝ